:: ANKARA BOYACI
ANKARA BOYACI25 Yıla aşkın inşaat, Dekorasyon işlerinde sayısız ve %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmayı başaran bir firmayız. Ve şu anda Ankara da yıllardır kazandığımız tecrübeyle ve kurduğumuz titiz ekibimizle sizi memnun etmeye devam ediyoruz. ANKARA BOYACI Firması ekipleri olarak tüm müşterilerimize teşekür ve şükranlarımızı sunarız.
:: Ankara Boyacı Dekorasyon
Ankara Boyacı Dekorasyonİşinizin pılanladığınız bütçe dahilinde, arzuladığınız kalitede ve sürede yapılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.
KAMPANYA:Kartonpiyer herşey DAHİL sadece (4)tl/M 3+1 Dairenin komple boyanması ve malzeme dahil sadece (800)tl dir.Kullandığımız malzemeler:DYO,POLİSAN,filli boya ve MARSHALL, markalardır. alçı,boya,kartonpiyer,alçıpan,ısı yalıtım,fayans,vb tadilat işlerinizi ücretsiz keşif yapmaktayız. Ankara boyacı firması olarak titiz ve dürüst ekibimizle Ankaranın bir çok semtinden hizmet vermekteyiz, size bir telefon kadar yakınız. Deneyimli ve tecrübeli ekibimizle hizmenitizdeyiz en büyük reklamımız müşteri memnuniyetimizdir. NOT:Yaptığımız tüm uygulamalar firmamızın güvencesi altındadır.
03 Temmuz 2015 | 2170 Okunma
Ankara Boyacı
Tel: 0535 057 08 46